БІЗНЕС ДЛЯ РОЗУМНИХ МІСТ
м. Київ, НСК “Олімпійський”, 29-31 січня 2019 р.  

Шановний колега,

Бізнес для Розумних Міст це глобальний захід, який щорічно збирає лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг. БРМ – це не конференція або звичайна дискусія, це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Цього разу ми вирішили провести цю подію на Олімпійському стадіоні в Києві.

Ми перетворимо Олімпійський у надзвичайний бізнес центр. Його мультифункціональні кімнати та різнопланові комфортабельні приміщення з видом на стадіон зручні для проведення різноманітних зустрічей та приватних заходів. В рамках заходу заплановані ранкові сесії з відомими в усьому світу спікерами та регіональними лідерами, які будуть вести мову про реальні проекти. Ми проведемо спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами. Великі мультинаціональні компанії, міста, технологічні центри, інвестори та стартапи будуть представлені на великій виставковій площі.

Ми будемо сприяти спілкуванню шляхом проведення приватних зустрічей за Вашими запитами, в рамках яких ми забезпечимо Вам контакти з особами, з якими ви зацікавлені зустрітися. Для того, щоб бізнес мав можливість дізнатися краще про своїх партнерів та клієнтів, ми також запланували коктейлі, вечері, концерти та інші заходи. БРМ створює можливості для Вас, Вам лише потрібно ними скористатися.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся до нас і ми будемо раді вам допомогти.