Новини

Новини


3 листопада 2017 р. у НСК «Олімпійський» відбувся KYIV SMART CITY FORUM 2017 Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході з презентацією, в якій, зокрема, доповіла про ініціювання проекту ДПП «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», техніко-економічне обґрунтування та концептуальну записку для якого було підготовлене Академією.

November 3, 20173 листопада 2017 р. у НСК «Олімпійський» відбувся KYIV SMART CITY FORUM 2017 Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході з презентацією, в якій, зокрема, доповіла про ініціювання проекту ДПП «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві»,  техніко-економічне обґрунтування  та концептуальну записку для якого було підготовлене Академією.

23-24 жовтня 2017 р. у Відні (Австрія) відбувся третій Міжнародний колоквіум з питань публічно-приватного партнерства щодо оновлення та консолідації Керівництва ЮНСІТРАЛ з правових питань щодо інфраструктурних проектів, які фінансуються з приватних джерел, а також супроводжуючих законодавчих рекомендацій та типових законодавчих положень щодо інфраструктурних проектів з приватним фінансуванням.

October 25, 201723-24 жовтня 2017 р. у Відні (Австрія) відбувся третій Міжнародний колоквіум з питань публічно-приватного партнерства щодо оновлення та консолідації Керівництва ЮНСІТРАЛ з правових питань щодо інфраструктурних проектів, які фінансуються з приватних джерел, а також супроводжуючих законодавчих рекомендацій та типових законодавчих положень щодо інфраструктурних проектів з приватним фінансуванням. Ірина Запатріна, Засновник Академії, взяла участь у роботі групи, яка розглядала вдосконалення глави II Керівництва «Проектні ризики та державна підтримка».

9 жовтня 2017 р. у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України під головуванням Першого Віце-прем’єра С. Кубіва відбулася зустріч представників міністерства з консорціумом у складі компаній Polenergia International, EDF Trading та Westinghouse, що подалипропозицію про здійснення проекту державно-приватного партнерства Енергетичний міст “Україна-ЄС”

October 11, 20179 жовтня 2017 р. у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України під головуванням Першого Віце-прем’єра С. Кубіва відбулася зустріч представників міністерства з консорціумом у складі компаній Polenergia International, EDF Trading та Westinghouse, що подалипропозицію про здійснення проекту державно–приватного партнерства Енергетичний міст “Україна–ЄС”, який може стати першим проектомДПП, реалізованим відповідно до оновленого законодавства про ДПП. Реалізація проекту спрямована на інтеграцію енергетичної системи України до європейської енергосистеми ENTSO-E та створення фінансового механізму для добудови енергоблоків 3 та 4 Хмельницької АЕС. Структурування юридичної моделі реалізації Проекту здійснювалося фахівцями Академії публічно–приватного партнерства та компаніїBaker McKenzie.

6 вересня 2017 р. було проведено круглий стіл “Проблеми фінансування енергомодернізації україни та шляхи їх вирішення”

September 7, 20176 вересня 2017 р. в рамках Проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» було проведено круглий стіл “Проблеми фінансування енергомодернізації україни та шляхи їх вирішення” Президент Академії Анна Шатковська виступила на круглому столі з презентацією «Державно-приватне партнерство: світовий досвід та можливості застосування в Україні».

30 серпня 2017 р. Засновник Академії Ірина Запатріна взяла участь у переговорах з генеральним директором американської компанії «Ukrainian Global Trade & Investor, Inc.» Генрі Штеренбергом, які провів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук

September 4, 201730 серпня 2017 р. Засновник Академії Ірина Запатріна взяла участь у переговорах з генеральним директором американської компанії «Ukrainian Global Trade & Investor, Inc.» Генрі Штеренбергом, які провів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук Сторони обговорили перспективи співробітництва у сфері виробництва енергії з відходів на засадах державно-приватного партнерства в Україні.

22 червня 2017 р. Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на Першому міжнародному Конгресі з питань реформування системи управління безпеки дорожнього руху з доповіддю «Реформування системи управління безпеки дорожнього руху: економічні та фінансові механізми вирішення існуючих проблем»

June 23, 201722 червня 2017 р. Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на Першому міжнародному Конгресі з питань реформування системи управління безпеки дорожнього руху з доповіддю «Реформування системи управління безпеки дорожнього руху: економічні та фінансові механізми вирішення існуючих проблем» Конференція проходила у Торговельно-Промисловій Палаті України.

Опубліковано монографію Голови Правління Центру Ірини Запатріної “Публично-частное партнерство для целей устойчивого развития”

June 23, 2017Опубліковано монографію Голови Правління Центру Ірини Запатріної “Публично-частное партнерство для целей устойчивого развития”     З питань придбання книги звертатися за тел. +38 044 286-36-63 або на електронну пошту  office@appp.com.ua  

30 травня 2017 р. Академією публічно-приватного партнерства було підписано Угоду про співробітництво з громадською організацією «Агентство розвитку територій»

June 14, 201730 травня 2017 р. Академією публічно-приватного партнерства було підписано Угоду про співробітництво з громадською організацією «Агентство розвитку територій»   Угода передбачає співробітництво у таких напрямках, як стратегічне планування розвитку територій, розробка і реалізація проектів державно-приватного партнерства, взаємодія із представництвами програм міжнародної фінансової та технічної допомоги в Україні, а також розробка та реалізація спільних грантових проектів, залучення потенційних інвесторів для розвитку територій,  вивчення та адаптація передового досвіду та кращих практик.

29-30 травня 2017 р. у м. Київ (готель Alfavito) відбулася Міжнародна конференція «Модернізація інфраструктури в Україні: нові можливості для участі приватного бізнесу»

June 6, 201729-30 травня 2017 р. у м. Київ (готель Alfavito) відбулася Міжнародна конференція «Модернізація інфраструктури в Україні: нові можливості для участі приватного бізнесу» Конференція проводилася за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України. Організатори конференції: Академія публічно-приватного партнерства, Адвокатське об’єднання  “АКТІО”, Український центр сприяння розвитку публічно-приватного партнерства. Партнери заходу: Агентство Розвитку Територій, Dornier Consulting International, Baker McKenzie. У конференції взяли участь близько 80 делегатів, серед яких представники Європейської Економічної Комісії ООН, провідні міжнародні експерти з державно-приватного партнерства, представники публічної влади та приватного сектору України. Іноземні країни були представлені учасниками з США, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Португалії, ОАЕ та ін. На конференції були обговорені нові тенденції та міжнародні тренди у розвитку державно-приватного партнерства в контексті Цілей Сталого Розвитку ООН, розглянуто роль державно-приватного партнерства у розвитку міст, презентовано досвід реалізації проектів ДПП у сферах транспорту, енергетики, поводження з побутовими відходами, відновлення соціальної інфраструктури, а також можливості запровадження кращого міжнародного досвіду в Україні та перспективи реалізації в Україні проектів на засадах державно-приватного партнерства в умовах реформування правового регулювання у цій сфері.