Новини

Новини


7-9 травня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбувся Міжнародний форум з публічно-приватного партнерства: “Збільшення масштабів: відповідь на виклики Стратегії сталого розвитку ООН до 2030 р. за допомогою ППП, спрямованих на людину”

May 15, 20187-9 травня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбувся  Міжнародний форум з публічно-приватного партнерства: “Збільшення масштабів: відповідь на виклики Стратегії сталого розвитку ООН до 2030 р. за допомогою ППП, спрямованих на людину”   Цей Форум є третім, організованим Європейською Економічної Комісією ООН (ЄЕК ООН) заходом, який присвячено цій тематиці. Метою проведення Форуму є обмін досвідом та створення умов щодо підсилення ролі приватного бізнесу у досягненні Цілей Сталого Розвитку шляхом застосування нової генерації ДПП – так званих ДПП, спрямованих на людину (People First PPPs).   В рамках цієї діяльності ЄЕК ООН працює над удосконаленням підходів до ініціювання та реалізації проектів ДПП, а також формує Компендіум кращих 500 проектів ДПП в світі, які можна віднести до People First PPPs. За останній рік до цього переліку було обрано 60 проектів з усіх країн світу (розміщено на сайті ЄЕК ООН), 15 з них було презентовано в Женеві.   До складу цих 15 проектів включено проект «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», який було  розроблено Академією ППП таподано на розгляд КМДА за ініціативою приватного партнера – ТОВ «Безпечні дороги України».   8 травня цей проект було презентовано на Форумі в Женеві Миколою Поворозником, першим заступником голови Київської міської державної адміністрації та Іриною Запатріною, засновником Академії публічно-приватного партнерства.

Пропозиція приватного партнера щодо проекту ППП “Впровадження системи фіксації порушень у сфері безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в місті Києві та в Україні”

May 3, 2018Пропозиція приватного партнера щодо проекту ППП “Впровадження системи фіксації порушень у сфері безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в місті Києві та в Україні”, розроблена Академією державно-приватного партнерства (Україна) для “ТОВ” Безпечні дороги України” було включено до бази даних ЄЕК ООН  “Перші 500 ППС”   Ця Проектна пропозиція буде представлена на Міжнародному форумі ППП: “Збільшення масштабів: вирішення проблем, що стоять перед програмою Організації Об’єднаних Націй 2030 р. для сталого розвитку через перше партнерство між державними та приватними установами” у Женеві 5-7 травня цього року.

20 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні»

April 24, 201820 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні» КЕРIВНИЦТВО Посилення ролi бiзнесу в досягненнi ЦСР в Украïнi

26 березня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Експертна зустріч з питань ППП, орієнтованих на людину (People-first PPPs): Виклики та заходи в контексті Цілей сталого розвитку ООН, організована Центром компетенції з питань ППП при ЄЕК ООН

March 30, 201826 березня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Експертна зустріч з питань ППП, орієнтованих на людину (People-first PPPs): Виклики та заходи в контексті Цілей сталого розвитку ООН, організована Центром компетенції з питань ППП при ЄЕК ООН Засновник Академії Ірина Запатріна взяла участь у дискусії в рамках другої сесії (Ініціатива «Один пояс – один шлях») та третьої сесії (Боротьба з корупцією в сфері ППП).

16 березня 2018 року у м. Ташкент відбувся міжнародний семінар «Публічно-приватне партнерство: просування міжнародних стандартів та найкращого досвіду в Узбекістані», організований ЄБРР за підтримки МФК та ПРООН

March 19, 201816 березня 2018 року у м. Ташкент відбувся міжнародний семінар «Публічно-приватне партнерство: просування міжнародних стандартів та найкращого досвіду в Узбекістані», організований ЄБРР за підтримки МФК та ПРООН Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході в рамках другої сесії «Національне середовище ППП в регіоні: досягнення та уроки».

16 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»

February 19, 201816 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»   В обговоренні взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, місцевої влади, посольств, міжнародних організацій та приватного бізнесу.   Під час заходу засновник Академії Ірина Запатріна презентувала техніко-економічне обґрунтування здійснення ДПП реалізації проекту  “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, підготовлене за участю експертів Академії публічно-приватного партнерства.   З публікаціями за результатами зустрічі можна ознайомитись за посиланнями:   http://khersonci.com.ua/public/28140-kherson-ta-batumi-mista-partneri.html http://ukraine.mfa.gov.ge/index.php?lang_id=GEO&sec_id=453&info_id=45536 http://www.afo.com.ua/uk/news/2-general-assessment/1254-lithuania-belarus-ukraine-turkey-georgia-and-azerbaijan-join-forces-to-create-a-new-transport-corridor http://khersonline.net/novosti/ekonomika/103593-herson-i-batumi-goroda-partnery.html http://khersonci.com.ua/top-news/28155-podderzhka-initsiativ-khersona-i-litvy-rasshirilas-do-beregov-kaspiya.html https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-azerbaydzhan-turtsiya-sozdadut-trehstoronniy-1519032447.html

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

January 19, 201817 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів” Це вже друга презентація пропозиції, підготовленої Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг” та поданої її ініціатором Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перша відбулася у Литовському посольстві у грудні 2017 р. Презентували проект Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина. В рамках проведення заходу також виступили Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис, Голова Херсонської обласної державної адміністрації, мери міст Херсон та Скадовськ, представники Міністерства інфраструктури України, посольства Республіки Бєларусь, морського порту турецького міста Трабзон, Херсонського морського торговельного порту. Учасники заходу одностайно підтримали проект та наголосили на важливості початку його реалізація у найближчі терміни.   З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями: Через Херсон пройдет новый транспортный коридор За якої умови стане можливим відновлення поромного сполучення між Туреччиною і портом Скадовськ Проект, реалізація якого долучить Херсон до нових міжнародних транспортних коридорів Trabzon – Kherson – Klaipeda Ulaşım Koridorunun İlk Adımını Attık

27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України схвалено проект Закону України “Про концесії” разом з двома законопроектами, що вносять відповідні зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України

January 3, 201827 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України схвалено проект Закону України “Про концесії” разом з двома законопроектами, що вносять відповідні зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України. Eксперти Академії публічно-приватного партнерства брали участь у розробці цього законопроекту в рамках договору з компанією Hogan Lovells за підтримки ЄБРР.

14 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”.

December 20, 201714 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”. Проектну пропозицію представили: Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина. Ініціатором проведення презентації виступив Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис. У презентації взяли участь Посли і представники Посольств Грузії, Ірану, Казахстану, Литовської Республіки, Таджикистану, Туреччини, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань, заступник глави Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик, мер міста Херсона Володимир Миколаенко, директор ГП “Херсонський морський торговельний порт” Андрій Соколов, представник морського порту міста Трабзон Угур Эроглу, представники дипломатичних відомств і бізнесу з різних країн Європи і Азії, представники турецького, литовського і іранського бізнесу.   З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями: У Посольстві Литви говорили про перспективи морських портів Херсонщини   Новые перспективы для Херсонского и Скадовского морских торговых портов   Порты Херсона: не упустить свой шанс   Литовцы разработали проект модернизации украинских портов   У МОРСКИХ ПОРТОВ ХЕРСОНА И СКАДОВСКА ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ВЫЖИТЬ    Литовцы разработали ...