Новини

Новини


26 червня 2016 року фахівці Академії ППП презентували представникам міської ради та громадськості м. Бурштин проект Стратегії Сталого Розвитку Міста до 2030 року, розроблений Академією.

July 2, 201826 червня 2016 року фахівці Академії ППП презентували представникам міської ради та громадськості м. Бурштин проект Стратегії Сталого Розвитку Міста до 2030 року, розроблений Академією.

5-6 червня 2018 р. у Колонній залі КМДА відбулася Міжнародна конференція «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих напотреби людей: кращі міжнародні практики та рекомендації для України і країн-сусідів»

June 13, 20185-6 червня 2018 р. у Колонній залі КМДА відбулася Міжнародна конференція «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих напотреби людей: кращі міжнародні практики та рекомендації для України і країн-сусідів»     Конференція була організована ЄЕК ООН, Мінекономрозвитку України, КМДА та Українським центром сприяння розвитку ППП у партнерстві з МФК та Швейцарським бюро співробітництва в Україні та за підтримки ТОВ “Safe Roads of Ukraine”, Baker & McKenzie та Академії ППП.   Засновник Академії Ірина Запатріна виступила з презентацією «Співпраця бізнесу та влади для досягнення Цілей сталого розвитку: міжнародна практика та досвід для України», а також була модератором Панелі 4 «Нові програми міжнародної інфраструктури: можливості для України та країн-сусідів».   6 червня після завершення конференції  учасникі мали можливість відвідати Центр обробки даних (КП «Інформатика»)  та Олександрівську клінічну лікарню м. Києва.   Під час візиту до Центру обробки даних було презентовано проект «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», який було розроблено Академією ППП та подано на розгляд КМДА за ініціативою приватного партнера – ТОВ «Безпечні дороги України». Презентації можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uFcC3Hs7hjTHp974jmMJdr_oSynsgLl6   Фоторепортаж із заходу можна завантажити за посиланнями: 1й День / КМДА https://fex.net/082607808547/531680476   2й День / Дата центр https://fex.net/082607808547/531693532

7-9 травня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбувся Міжнародний форум з публічно-приватного партнерства: “Збільшення масштабів: відповідь на виклики Стратегії сталого розвитку ООН до 2030 р. за допомогою ППП, спрямованих на людину”

May 15, 20187-9 травня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбувся  Міжнародний форум з публічно-приватного партнерства: “Збільшення масштабів: відповідь на виклики Стратегії сталого розвитку ООН до 2030 р. за допомогою ППП, спрямованих на людину”   Цей Форум є третім, організованим Європейською Економічної Комісією ООН (ЄЕК ООН) заходом, який присвячено цій тематиці. Метою проведення Форуму є обмін досвідом та створення умов щодо підсилення ролі приватного бізнесу у досягненні Цілей Сталого Розвитку шляхом застосування нової генерації ДПП – так званих ДПП, спрямованих на людину (People First PPPs).   В рамках цієї діяльності ЄЕК ООН працює над удосконаленням підходів до ініціювання та реалізації проектів ДПП, а також формує Компендіум кращих 500 проектів ДПП в світі, які можна віднести до People First PPPs. За останній рік до цього переліку було обрано 60 проектів з усіх країн світу (розміщено на сайті ЄЕК ООН), 15 з них було презентовано в Женеві.   До складу цих 15 проектів включено проект «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», який було  розроблено Академією ППП таподано на розгляд КМДА за ініціативою приватного партнера – ТОВ «Безпечні дороги України».   8 травня цей проект було презентовано на Форумі в Женеві Миколою Поворозником, першим заступником голови Київської міської державної адміністрації та Іриною Запатріною, засновником Академії публічно-приватного партнерства.

20 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні»

April 24, 201820 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні» КЕРIВНИЦТВО Посилення ролi бiзнесу в досягненнi ЦСР в Украïнi

Опубліковано Керівництво «Посилення ролі бізнесу в досягненні ЦСР в Україні», автором якого є Засновник Академії Ірина Запатріна

April 11, 2018Опубліковано Керівництво «Посилення ролі бізнесу в досягненні ЦСР в Україні», автором якого є Засновник Академії Ірина Запатріна У цьому керівництві здійснено огляд можливостей бізнесу в досягненні Цілей сталого розвитку,  оцінено його потенціал у цій сфері, розглянуто переваги, які він може отримати від активної участі в цьому процесі. Наведено форми та механізми участі бізнесу в досягненні Цілей сталого розвитку, проаналізовано можливості застосування кращих світових практик у цій сфері в Україні. Оцінено роль публічної влади в цьому процесі, надано рекомендації щодо розвитку партнерських відносин між бізнесом і владою в досягненні національних індикаторів Цілей сталого розвитку для України. Публікацію підготовлено за підтримки Програми зеленої економіки, що фінансується Урядом Німеччини та виконується Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH та у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні».

26 березня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Експертна зустріч з питань ППП, орієнтованих на людину (People-first PPPs): Виклики та заходи в контексті Цілей сталого розвитку ООН, організована Центром компетенції з питань ППП при ЄЕК ООН

March 30, 201826 березня 2018 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Експертна зустріч з питань ППП, орієнтованих на людину (People-first PPPs): Виклики та заходи в контексті Цілей сталого розвитку ООН, організована Центром компетенції з питань ППП при ЄЕК ООН Засновник Академії Ірина Запатріна взяла участь у дискусії в рамках другої сесії (Ініціатива «Один пояс – один шлях») та третьої сесії (Боротьба з корупцією в сфері ППП).

16 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»

February 19, 201816 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»   В обговоренні взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, місцевої влади, посольств, міжнародних організацій та приватного бізнесу.   Під час заходу засновник Академії Ірина Запатріна презентувала техніко-економічне обґрунтування здійснення ДПП реалізації проекту  “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, підготовлене за участю експертів Академії публічно-приватного партнерства.   З публікаціями за результатами зустрічі можна ознайомитись за посиланнями:   http://khersonci.com.ua/public/28140-kherson-ta-batumi-mista-partneri.html http://ukraine.mfa.gov.ge/index.php?lang_id=GEO&sec_id=453&info_id=45536 http://www.afo.com.ua/uk/news/2-general-assessment/1254-lithuania-belarus-ukraine-turkey-georgia-and-azerbaijan-join-forces-to-create-a-new-transport-corridor http://khersonline.net/novosti/ekonomika/103593-herson-i-batumi-goroda-partnery.html http://khersonci.com.ua/top-news/28155-podderzhka-initsiativ-khersona-i-litvy-rasshirilas-do-beregov-kaspiya.html https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-azerbaydzhan-turtsiya-sozdadut-trehstoronniy-1519032447.html

Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку.

February 6, 2018Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку. Ідею підтримали представники публічної влади і бізнесу з Литви, Туреччини, Білорусі та Грузії. Детальніше  за посиланням: Херсон в фокусе международного внимания

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

January 19, 201817 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів” Це вже друга презентація пропозиції, підготовленої Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг” та поданої її ініціатором Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перша відбулася у Литовському посольстві у грудні 2017 р. Презентували проект Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина. В рамках проведення заходу також виступили Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис, Голова Херсонської обласної державної адміністрації, мери міст Херсон та Скадовськ, представники Міністерства інфраструктури України, посольства Республіки Бєларусь, морського порту турецького міста Трабзон, Херсонського морського торговельного порту. Учасники заходу одностайно підтримали проект та наголосили на важливості початку його реалізація у найближчі терміни.   З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями: Через Херсон пройдет новый транспортный коридор За якої умови стане можливим відновлення поромного сполучення між Туреччиною і портом Скадовськ Проект, реалізація якого долучить Херсон до нових міжнародних транспортних коридорів Trabzon – Kherson – Klaipeda Ulaşım Koridorunun İlk Adımını Attık