Новини

Новини


14 вересня 2018 року в Центрі громадської активності відбулись громадські обговорення «Стратегія розвитку міста Бурштин до 2030».

September 19, 201814 вересня 2018 року в Центрі громадської активності відбулись громадські обговорення «Стратегія розвитку міста Бурштин до 2030». В цій події прийняла участь Запатріна Ірина Вікторівна. Докладніше за посиланням

26 червня 2016 року фахівці Академії ППП презентували представникам міської ради та громадськості м. Бурштин проект Стратегії Сталого Розвитку Міста до 2030 року, розроблений Академією.

July 2, 201826 червня 2016 року фахівці Академії ППП презентували представникам міської ради та громадськості м. Бурштин проект Стратегії Сталого Розвитку Міста до 2030 року, розроблений Академією.

5-6 червня 2018 р. у Колонній залі КМДА відбулася Міжнародна конференція «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих напотреби людей: кращі міжнародні практики та рекомендації для України і країн-сусідів»

June 13, 20185-6 червня 2018 р. у Колонній залі КМДА відбулася Міжнародна конференція «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих напотреби людей: кращі міжнародні практики та рекомендації для України і країн-сусідів»     Конференція була організована ЄЕК ООН, Мінекономрозвитку України, КМДА та Українським центром сприяння розвитку ППП у партнерстві з МФК та Швейцарським бюро співробітництва в Україні та за підтримки ТОВ “Safe Roads of Ukraine”, Baker & McKenzie та Академії ППП.   Засновник Академії Ірина Запатріна виступила з презентацією «Співпраця бізнесу та влади для досягнення Цілей сталого розвитку: міжнародна практика та досвід для України», а також була модератором Панелі 4 «Нові програми міжнародної інфраструктури: можливості для України та країн-сусідів».   6 червня після завершення конференції  учасникі мали можливість відвідати Центр обробки даних (КП «Інформатика»)  та Олександрівську клінічну лікарню м. Києва.   Під час візиту до Центру обробки даних було презентовано проект «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», який було розроблено Академією ППП та подано на розгляд КМДА за ініціативою приватного партнера – ТОВ «Безпечні дороги України». Презентації можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uFcC3Hs7hjTHp974jmMJdr_oSynsgLl6   Фоторепортаж із заходу можна завантажити за посиланнями: 1й День / КМДА https://fex.net/082607808547/531680476   2й День / Дата центр https://fex.net/082607808547/531693532

Пропозиція приватного партнера щодо проекту ППП “Впровадження системи фіксації порушень у сфері безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в місті Києві та в Україні”

May 3, 2018Пропозиція приватного партнера щодо проекту ППП “Впровадження системи фіксації порушень у сфері безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в місті Києві та в Україні”, розроблена Академією державно-приватного партнерства (Україна) для “ТОВ” Безпечні дороги України” було включено до бази даних ЄЕК ООН  “Перші 500 ППС”   Ця Проектна пропозиція буде представлена на Міжнародному форумі ППП: “Збільшення масштабів: вирішення проблем, що стоять перед програмою Організації Об’єднаних Націй 2030 р. для сталого розвитку через перше партнерство між державними та приватними установами” у Женеві 5-7 травня цього року.

20 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні»

April 24, 201820 квітня 2018 р. у отелі АльфаВіто (м. Київ) відбулася презентація Керівництва “Підсилення ролі бізнесу у реалізації ЦСР в Україні”, підготовленого Іриною Запатріною в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні» КЕРIВНИЦТВО Посилення ролi бiзнесу в досягненнi ЦСР в Украïнi

Опубліковано Керівництво «Посилення ролі бізнесу в досягненні ЦСР в Україні», автором якого є Засновник Академії Ірина Запатріна

April 11, 2018Опубліковано Керівництво «Посилення ролі бізнесу в досягненні ЦСР в Україні», автором якого є Засновник Академії Ірина Запатріна У цьому керівництві здійснено огляд можливостей бізнесу в досягненні Цілей сталого розвитку,  оцінено його потенціал у цій сфері, розглянуто переваги, які він може отримати від активної участі в цьому процесі. Наведено форми та механізми участі бізнесу в досягненні Цілей сталого розвитку, проаналізовано можливості застосування кращих світових практик у цій сфері в Україні. Оцінено роль публічної влади в цьому процесі, надано рекомендації щодо розвитку партнерських відносин між бізнесом і владою в досягненні національних індикаторів Цілей сталого розвитку для України. Публікацію підготовлено за підтримки Програми зеленої економіки, що фінансується Урядом Німеччини та виконується Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH та у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) в рамках проекту ПРООН/GIZ «Підтримка реалізації Цілей сталого розвитку в Україні».

16 березня 2018 року у м. Ташкент відбувся міжнародний семінар «Публічно-приватне партнерство: просування міжнародних стандартів та найкращого досвіду в Узбекістані», організований ЄБРР за підтримки МФК та ПРООН

March 19, 201816 березня 2018 року у м. Ташкент відбувся міжнародний семінар «Публічно-приватне партнерство: просування міжнародних стандартів та найкращого досвіду в Узбекістані», організований ЄБРР за підтримки МФК та ПРООН Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході в рамках другої сесії «Національне середовище ППП в регіоні: досягнення та уроки».

16 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»

February 19, 201816 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»   В обговоренні взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, місцевої влади, посольств, міжнародних організацій та приватного бізнесу.   Під час заходу засновник Академії Ірина Запатріна презентувала техніко-економічне обґрунтування здійснення ДПП реалізації проекту  “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, підготовлене за участю експертів Академії публічно-приватного партнерства.   З публікаціями за результатами зустрічі можна ознайомитись за посиланнями:   http://khersonci.com.ua/public/28140-kherson-ta-batumi-mista-partneri.html http://ukraine.mfa.gov.ge/index.php?lang_id=GEO&sec_id=453&info_id=45536 http://www.afo.com.ua/uk/news/2-general-assessment/1254-lithuania-belarus-ukraine-turkey-georgia-and-azerbaijan-join-forces-to-create-a-new-transport-corridor http://khersonline.net/novosti/ekonomika/103593-herson-i-batumi-goroda-partnery.html http://khersonci.com.ua/top-news/28155-podderzhka-initsiativ-khersona-i-litvy-rasshirilas-do-beregov-kaspiya.html https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-azerbaydzhan-turtsiya-sozdadut-trehstoronniy-1519032447.html

Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку.

February 6, 2018Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку. Ідею підтримали представники публічної влади і бізнесу з Литви, Туреччини, Білорусі та Грузії. Детальніше  за посиланням: Херсон в фокусе международного внимания