Новини

Новини


16 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»

February 19, 201816 лютого 2018 р. у Посольстві Грузії в Києві відбулося обговорення розвитку транспортних коридорів балтійського та Чорного морів в рамках проекту Шовкового шляху «Один пояс – один шлях»   В обговоренні взяли участь представники Міністерства інфраструктури України, місцевої влади, посольств, міжнародних організацій та приватного бізнесу.   Під час заходу засновник Академії Ірина Запатріна презентувала техніко-економічне обґрунтування здійснення ДПП реалізації проекту  “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, підготовлене за участю експертів Академії публічно-приватного партнерства.   З публікаціями за результатами зустрічі можна ознайомитись за посиланнями:   http://khersonci.com.ua/public/28140-kherson-ta-batumi-mista-partneri.html http://ukraine.mfa.gov.ge/index.php?lang_id=GEO&sec_id=453&info_id=45536 http://www.afo.com.ua/uk/news/2-general-assessment/1254-lithuania-belarus-ukraine-turkey-georgia-and-azerbaijan-join-forces-to-create-a-new-transport-corridor http://khersonline.net/novosti/ekonomika/103593-herson-i-batumi-goroda-partnery.html http://khersonci.com.ua/top-news/28155-podderzhka-initsiativ-khersona-i-litvy-rasshirilas-do-beregov-kaspiya.html https://www.rbc.ua/rus/news/ukraina-azerbaydzhan-turtsiya-sozdadut-trehstoronniy-1519032447.html

Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку.

February 6, 2018Результатом обговорення підготовленого Академією проектної пропозиції по модернізації Херсонського і Скадовського морських портів на умовах державно-приватного партнерства стала ініціатива створення нового транспортного коридору Клайпеда – Білорусь – Херсон -Трабзон – Грузія – Баку. Ідею підтримали представники публічної влади і бізнесу з Литви, Туреччини, Білорусі та Грузії. Детальніше  за посиланням: Херсон в фокусе международного внимания

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

January 19, 201817 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів” Це вже друга презентація пропозиції, підготовленої Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг” та поданої її ініціатором Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перша відбулася у Литовському посольстві у грудні 2017 р. Презентували проект Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина. В рамках проведення заходу також виступили Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис, Голова Херсонської обласної державної адміністрації, мери міст Херсон та Скадовськ, представники Міністерства інфраструктури України, посольства Республіки Бєларусь, морського порту турецького міста Трабзон, Херсонського морського торговельного порту. Учасники заходу одностайно підтримали проект та наголосили на важливості початку його реалізація у найближчі терміни.   З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями: Через Херсон пройдет новый транспортный коридор За якої умови стане можливим відновлення поромного сполучення між Туреччиною і портом Скадовськ Проект, реалізація якого долучить Херсон до нових міжнародних транспортних коридорів Trabzon – Kherson – Klaipeda Ulaşım Koridorunun İlk Adımını Attık

14 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”.

December 20, 201714 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”. Проектну пропозицію представили: Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина. Ініціатором проведення презентації виступив Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис. У презентації взяли участь Посли і представники Посольств Грузії, Ірану, Казахстану, Литовської Республіки, Таджикистану, Туреччини, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань, заступник глави Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик, мер міста Херсона Володимир Миколаенко, директор ГП “Херсонський морський торговельний порт” Андрій Соколов, представник морського порту міста Трабзон Угур Эроглу, представники дипломатичних відомств і бізнесу з різних країн Європи і Азії, представники турецького, литовського і іранського бізнесу.   З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями: У Посольстві Литви говорили про перспективи морських портів Херсонщини   Новые перспективы для Херсонского и Скадовского морских торговых портов   Порты Херсона: не упустить свой шанс   Литовцы разработали проект модернизации украинских портов   У МОРСКИХ ПОРТОВ ХЕРСОНА И СКАДОВСКА ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ВЫЖИТЬ    Литовцы разработали ...

21-22 жовтня 2017 року у Женеві (Швейцарія) відбулась Перша сесія Робочої групи ЄЕК ООН з питань публічно-приватного партнерства

November 27, 201721-22 жовтня 2017 року у Женеві (Швейцарія) відбулась Перша сесія Робочої групи ЄЕК ООН з питань публічно-приватного партнерства У заході взяли участь представники більш ніж 200 країн світу, а також міжнародних організацій, неурядових організацій, приватного сектору та наукових установ. У перший день сесії, присвячений питанням мобілізації підрозділів ППП країн світу для досягнення цілей сталого розвитку ООН до 2030 р. з доповіддю щодо основних здобутків України у цій сфері виступив Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук, що очолював делегацію України на заході.   Академія ППП була представлена на заході її Президентом анною Шатковською та її засновником Іриною Запатріною, яка виступила на 2-й день сесії під час панельної дискусії щодо перспектив участі України у програмах підвищення інституційної спроможності у сфері ППП в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях». Зазначена програма впроваджуватиметься відповідно до Меморандуму, підписаному між ЄЕК ООН та Національною комісією з розвитку і реформ Китаю.

3 листопада 2017 р. у НСК «Олімпійський» відбувся KYIV SMART CITY FORUM 2017 Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході з презентацією, в якій, зокрема, доповіла про ініціювання проекту ДПП «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві», техніко-економічне обґрунтування та концептуальну записку для якого було підготовлене Академією.

November 3, 20173 листопада 2017 р. у НСК «Олімпійський» відбувся KYIV SMART CITY FORUM 2017 Засновник Академії Ірина Запатріна виступила на заході з презентацією, в якій, зокрема, доповіла про ініціювання проекту ДПП «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві»,  техніко-економічне обґрунтування  та концептуальну записку для якого було підготовлене Академією.

9 жовтня 2017 р. у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України під головуванням Першого Віце-прем’єра С. Кубіва відбулася зустріч представників міністерства з консорціумом у складі компаній Polenergia International, EDF Trading та Westinghouse, що подалипропозицію про здійснення проекту державно-приватного партнерства Енергетичний міст “Україна-ЄС”

October 11, 20179 жовтня 2017 р. у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України під головуванням Першого Віце-прем’єра С. Кубіва відбулася зустріч представників міністерства з консорціумом у складі компаній Polenergia International, EDF Trading та Westinghouse, що подалипропозицію про здійснення проекту державно–приватного партнерства Енергетичний міст “Україна–ЄС”, який може стати першим проектомДПП, реалізованим відповідно до оновленого законодавства про ДПП. Реалізація проекту спрямована на інтеграцію енергетичної системи України до європейської енергосистеми ENTSO-E та створення фінансового механізму для добудови енергоблоків 3 та 4 Хмельницької АЕС. Структурування юридичної моделі реалізації Проекту здійснювалося фахівцями Академії публічно–приватного партнерства та компаніїBaker McKenzie.

8 вересня 2017 р. відбулося дві презентації проекту Закону “Про концесії” розробленого за сприяння Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

September 11, 20178 вересня 2017 р. відбулося дві презентації проекту Закону “Про концесії” розробленого  за сприяння Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.  Перша презентація для органів державної влади та народних депутатів України відбулася у Клубі Кабінету Міністрів України. Друга презентація для бізнесу – у готелі Інтер-Контіненталь. У розробці цього проекту Закону взяли участь фахівці Академії ППП.  Засновник Академії проф. І. Запатріна взяла участь у обох презентаціях.

6 вересня 2017 р. було проведено круглий стіл “Проблеми фінансування енергомодернізації україни та шляхи їх вирішення”

September 7, 20176 вересня 2017 р. в рамках Проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» було проведено круглий стіл “Проблеми фінансування енергомодернізації україни та шляхи їх вирішення” Президент Академії Анна Шатковська виступила на круглому столі з презентацією «Державно-приватне партнерство: світовий досвід та можливості застосування в Україні».