Академія Публічно-Приватного Партнерства

Конференції

Академія Публічно-Приватного Партнерства

Організація конференцій, семінарів, круглих столів та громадських обговорень з питань сталого розвитку країн та міст, модернізації важливої для діяльності людини інфраструктури на засадах публічно-приватного партнерства є одним з важливих напрямів діяльності Академії публічно-приватного партнерства. На цих заходах ми презентуємо свої напрацювання, надихаємося новими ідеями від наших партнерів та друзів, розширюємо коло нашого спілкування

 

Міжнародний Експоконгрес «Бізнес для Розумних Міст»

м. Київ, НСК «Олімпійський», 29-31 січня 2019 року

Організатори заходу: Академія ППП, Фонд розвитку міст, Ardana Consultants (Іспанія).

Основна тема ЕКСПО-конгресу - 2019  – «Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка». Перший день Конгресу було присвячено участі бізнесу в трансформації міст. Другий – Розумним містам Регіону, досвіду та викликам.

На додаток до Конгресу, було проведено 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день): розумна мобільність; розумне навколишнє середовище; розумна економіка; розумний спосіб життя; розумне урядування; розумні люди.

Серед майже 140 спікерів з 30 країн світу були представники Уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі:   Степан Кубів, Міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України; Джорді Хереу, Президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011); Карі Айна Ейк, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, Австрія,  засновник і виконавчий директор програми USC (United Smart Cities); Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC World Service 2020; Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур; Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаі (DED), Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.

Захід відвідало близько 2000 осіб. Детальніша інформація на сайті: www.businessforsmartcities.com

 

Міжнародна конференція «Впровадження державно-приватних партнерств, спрямованих на потреби людей: кращі міжнародні практики та рекомендації для України і країн-сусідів» 

м. Київ (Колонна зала КМДА), 5-6 червня 2018 р.

Організатори конференції: ЄЕК ООН, Мінекономрозвитку України, КМДА та Український центр сприяння розвитку ППП, Академія ППП.  Партнери: МФК та Швейцарське бюро співробітництва в Україні, за підтримки:  ТОВ “Safe Roads of Ukraine”та Baker & McKenzie.

У конференції взяли участь близько 150 делегатів, серед яких представники Європейської Економічної Комісії ООН, провідні міжнародні експерти з державно-приватного партнерства, представники публічної влади та приватного сектору України.

 

Міжнародна конференція «Модернізація інфраструктури в Україні: нові можливості для участі приватного бізнесу»

м. Київ (готель Alfavito), 29-30 травня 2017 р.

Організатори конференції: Академія публічно-приватного партнерства, Адвокатське об’єднання  “АКТІО”, Український центр сприяння розвитку публічно-приватного партнерства. Конференція проводилася за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України.

У конференції взяли участь близько 80 делегатів, серед яких представники Європейської Економічної Комісії ООН, провідні міжнародні експерти з державно-приватного партнерства, представники публічної влади та приватного сектору України. Іноземні країни були представлені учасниками з США, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Португалії, ОАЕ та ін.

 

 

Участь Академії у конференціях, круглих столах, семінарах, організованих нашими партнерами в Україні та за її межами

 

 

Вебінари Академії:

У рамках співпраці між Президентською Комісією з питань регулювання інфраструктури Нігерії, Нігерійським інститутом інфраструктури та державно-приватного партнерства (NII3P) та Академією публічно-приватного партнерства  

14 серпня 2020 року

"Незапрошені пропозиції (пропозиції щодо реалізації інфраструктурних проектів за ініціативою приватного бізнесу) в країнах з перехідною економікою: нові виклики"

 

Unsolicited Proposals_Nigeria_20200814_part_1c

Unsolicited Proposals_Nigeria_20200814_part_2c

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook