Академія Публічно-Приватного Партнерства

20 грудня 2019 року у м. Біла Церква було підписано Меморандум про співробітництво між ГО «Фонд Розвитку Міст», ТОВ “Академія публічно-приватного партнерства”, ВГО “Асоціація малих міст України” та ТОВ “Бізнес для розумних міст”

20 грудня 2019 року у м. Біла Церква було підписано Меморандум про співробітництво  між ГО Фонд Розвитку Міст, ТОВ “Академія публічно-приватного партнерства”, ВГО “Асоціація малих міст України” та ТОВ “Бізнес для розумних міст”

20 грудня 2019 року у м. Біла Церква було підписано Меморандум про співробітництво  між ГО «Фонд Розвитку Міст»ТОВ "Академія публічно-приватного партнерства", ВГО "Асоціація малих міст Українита ТОВ "Бізнес для розумних міст"

Метою меморандуму є налагодження довгострокового співробітництва з питань підтримки міст України у досягненні ними Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року.

Місто Біла Церква було оброно для реалізації пілотного проекту як перспективне і стратегічно важливе місто. В рамках Меморандуму, закрема, буде підготовлено проект Стратегії сталого розвитку міста, що передбачатиме трансформацію міста у стале та розумне, відповідно принципів, закладених у ЦСР.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook