Академія Публічно-Приватного Партнерства

Вебінар з питань розвитку державно-приватного партнерства в рамках Плану відновлення України

Вебінар  з питань розвитку державно-приватного партнерства в рамках Плану відновлення України

18 жовтня 2022 року засновник Академії публічно-приватного партнерства проф. Ірина Запатріна виступила на вебінарі з питань розвитку державно-приватного партнерства в рамках Плану відновлення України з доповіддю  «Залучення приватного бізнесу на умовах ДПП для реалізації проєктів з відновлення інфраструктури».

Захід було організовано департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації з метою ознайомлення учасників з прикладами перспективних проєктних ідей, механізмами й алгоритмами реалізації проєктів ДПП, висвітлення та обговорення вимог щодо підготовки проєктів ДПП на прикладі України та країн-партнерів.

В заході взяли участь представники Проєкту USAID  «Економічна підтримка України» Олександр Шелуденков та Юлія Чикунова, які анансували запуск нової освітньої програми з підготовки Офіцерів (фахівців) з відновлення та ознайомили учасників заходу з планованою програмою навчання.

Незважаючи на складні часи, які переживає сьогодні Україна та завантаженість представників органів публічної влади, зокрема, Донецької області, у он-лайн заході взяло участь 68 учасників.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook