Академія Публічно-Приватного Партнерства

Запуск нового навчального онлайн курсу «ПРИВАТНА ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА: ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Запуск нового навчального онлайн курсу ПРИВАТНА ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА: ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Курс підготовлений російською мовою в рамках співпраці Академії ППП з Казахстанським центром ДПП і представляє спільне бачення двох центрів по відношенню до використання приватної фінансової ініціативи для запуску проектів ДПП в контексті нових трендів із залучення приватного бізнесу до досягнення Цілей сталого розвитку в умовах економічної кризи, пов'язаної з пандемією коронавируса.

Курс складається з 5 лекцій, на яких, зокрема розглядається досвід України та Казахстану щодо Механізму приватної фінансової ініціативи ДПП, представлені рекомендації з використання цього механізму для публічної влади і приватного бізнеса.

Курс призначений для представників публічної (державної) влади на центральному та місцевому рівні, а також для органів місцевого самоврядування, зокрема для керівників і співробітників інвестиційних департаментів; політиків, залучених до підготовки та прийняття законів і нормативно-правових актів у сфері ДПП; представників приватного бізнесу, зацікавлених у реалізації довгострокових інфраструктурних проектів. Ну, і звичайно ж для тих, хто хоче інвестувати в свою освіту з питань ДПП.

По завершенню курсу слухачам, що успішно склали тести, буде виданий сертифікат.

Приєднатися до курсу можна за посиланням https://academy-ppp.com/page27

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook