Академія Публічно-Приватного Партнерства

14 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”.

14 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація обєктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”, поданого Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг”.

14 грудня в Посольстві Литви в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту "Модернізація об'єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів", поданого Групою компаній "Співдружність" на розгляд Міністерства інфраструктури України. Ця пропозиція була підготовлена Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ "Юридична фірма "ЮрЭнергоКонсалтинг".

Проектну пропозицію представили: Генеральний директор Групи компаній "Співдружність" В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина.

Ініціатором проведення презентації виступив Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис.

У презентації взяли участь Посли і представники Посольств Грузії, Ірану, Казахстану, Литовської Республіки, Таджикистану, Туреччини, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань, заступник глави Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик, мер міста Херсона Володимир Миколаенко, директор ГП "Херсонський морський торговельний порт" Андрій Соколов, представник морського порту міста Трабзон Угур Эроглу, представники дипломатичних відомств і бізнесу з різних країн Європи і Азії, представники турецького, литовського і іранського бізнесу.

 

З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями:

У Посольстві Литви говорили про перспективи морських портів Херсонщини

 

Новые перспективы для Херсонского и Скадовского морских торговых портов

 

Порты Херсона: не упустить свой шанс

 

Литовцы разработали проект модернизации украинских портов

 

У МОРСКИХ ПОРТОВ ХЕРСОНА И СКАДОВСКА ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ВЫЖИТЬ 

 

Литовцы разработали проект модернизации Херсонского и Скадовского торговых портов

 

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook