Академія Публічно-Приватного Партнерства

16 листопада 2016 року у м. Барселона (Іспанія) Академією публічно-приватного партнерства було підписано Меморандум про співробітництво з Олександрійською міською радою та Консультаційною компанією «Ardana Consultants»

16 листопада 2016 року у м. Барселона (Іспанія) Академією публічно-приватного партнерства було підписано Меморандум про співробітництво з Олександрійською міською радою та Консультаційною компанією  Ardana Consultants

16 листопада 2016 року у м. Барселона (Іспанія) Академією публічно-приватного партнерства було підписано Меморандум про співробітництво з Олександрійською міською радою та Консультаційною компанією  «Ardana Consultants»   (http://ardanaconsultants.com/?lang=en) щодо надання сприяння у реалізації Стратегії розвитку міста Олександрії й інфраструктурних проектів, спрямованих на  досягнення поставлених в ній цілей. Меморандумом  передбачено обмін інформацією, досвідом та матеріалами з питань розробки та впровадження міських стратегій розвитку; поширення знань щодо ролі публічно-приватного партнерства у стратегічному розвитку міст, включаючи  проведення спільних освітніх та інформативних подій, організацію навчальних поїздок, підготовку та організацію програм посилення потенціалу та комунікацій сторін, здійснення спільних досліджень та публікацій; розвиток інституційної бази для публічно-приватних партнерств на місцевому рівні; спільну участь сторін у підготовці інфраструктурних проектів за участі приватного бізнесу; а також забезпечення спільної участі представників міст у міжнародних програмах з іншими містами у всьому світі.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook