Академія Публічно-Приватного Партнерства

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

17 січня 2018 року в Посольстві Турецької Республіки в Україні відбулася презентація пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства  проекту “Модернізація об’єктів портової інфраструктури Херсонського і Скадовского морських торговельних портів”

Це вже друга презентація пропозиції, підготовленої Академією публічно-приватного партнерства спільно з ТОВ “Юридична фірма “ЮрЭнергоКонсалтинг” та поданої її ініціатором Групою компаній “Співдружність” на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перша відбулася у Литовському посольстві у грудні 2017 р.

Презентували проект Генеральний директор Групи компаній “Співдружність” В. Попів і керівник підготовки проекту проф., д.э.н. І. Запатрина.

В рамках проведення заходу також виступили Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель, Надзвичайний і повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконис, Голова Херсонської обласної державної адміністрації, мери міст Херсон та Скадовськ, представники Міністерства інфраструктури України, посольства Республіки Бєларусь, морського порту турецького міста Трабзон, Херсонського морського торговельного порту.

Учасники заходу одностайно підтримали проект та наголосили на важливості початку його реалізація у найближчі терміни.  

З публікаціями на тему можна ознайомитися за посиланнями:

Через Херсон пройдет новый транспортный коридор

За якої умови стане можливим відновлення поромного сполучення між Туреччиною і портом Скадовськ

Проект, реалізація якого долучить Херсон до нових міжнародних транспортних коридорів

Trabzon – Kherson – Klaipeda Ulaşım Koridorunun İlk Adımını Attık

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook