Академія Публічно-Приватного Партнерства

Онлайн-навчання з питань ДПП в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”

Онлайн-навчання з питань ДПП в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”

Впродовж двох тижнів триває онлайн-навчання на курсі з питань державно-приватного партнерства на Освітній платформі Академії ППП, в якому беруть участь понад 40 представників міст-партнерів Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”, представники Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

Навчання розпочалося в середині жовтня і триватиме протягом місяця, на навчальній онлайн-платформі. Учасники вивчають основи державно-приватного партнерства: механізм та види державно-приватного партнерства, етапи підготовки проєктів, ризики та переваги, приклади тощо. Таке партнерство передбачає об’єднання зусиль влади та бізнесу для втілення важливих для громади проєктів.

“Було дуже цікаво навчатися. Інформація викладається детально, доступно і просто. Дуже комфортно, що можна навчатися з доступом до лекцій у зручний час. Навчання дозволило мені отримати нову інформацію та знання з питань публічно-приватного партнерства. Важливо, що у навчанні беруть участь декілька представників міської ради. Ми зможемо спільно розглянути існуючі ідеї потенційних проєктів та можливості їх реалізації в громаді. У нас є питання щодо практичної сторони втілення таких проєктів, сподіваюся, що відповіді ми зможемо отримати під час наступних заходів та спілкування з консультантами”, - розповіла секретар Старобільської міської ради Луганської області Світлана Барабаш про свою участь у навчальному курсі “Публічно-приватне партнерство: основи”.

Після завершення курсу відбудеться вебінар та стратегічні сесії з метою визначення ідей потенційних проєктів державно-приватного партнерства у громадах, які отримають консультаційну підтримку українських та закордонних експертів для подальшої реалізації.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook