Академія Публічно-Приватного Партнерства

Представники Академії публічно-приватного партнерства та Фонду розвитку міст взяли участь у роботі ЕКСПО Конгресу «Розумні Міста» (Smart City Expo World Congress), який відбувся у м. Барселона 13-15 листопада 2018 року.

Представники Академії публічно-приватного партнерства та Фонду розвитку міст взяли участь у роботі ЕКСПО Конгресу Розумні Міста (Smart City Expo World Congress), який відбувся у м. Барселона 13-15 листопада 2018 року.

Представники Академії публічно-приватного партнерства та Фонду розвитку міст взяли участь у роботі ЕКСПО Конгресу «Розумні Міста» (Smart City Expo World Congress), який відбувся у м. Барселона 13-15 листопада 2018 року.

На сьогодні  ЕКСПО Конгрес  «Розумні Міста» є найбільш відомим та потужним заходом у світі, що вже восьмий рік збирає лідерів місцевого самоврядування та провідних бізнес-компаній, які допомагають містам трансформуватися у сталі та розумні.

Цього року у ЕКСПО центрі було розташовано 844 стенди, на яких представлено міські програми розвитку, а також інноваційні проекти та послуги, які бізнес готовий запропонувати містам.  У заході взяло участь більше 700 міст з 146 країн світу. Найбільш потужні та цікаві стенди підготували міста Іспанії, Нідерландів, Естонії, Австрії, Фінляндії, Ізраїлю, ОАЕ, Катару, Китаю та Таїланду. Серед найбільших потужніших бізнес компаній, що пропонують свої продукти містам,  найцікавішими були стенди Huawei, MasterCard, Cisco, Siemens,  Microsoft, Hexagon, Bosh.

В рамках ЕКСПО відбулося більш 60 семінарів (мастер-класів), на яких було представлено останні інноваційні розробки компаній у різних сферах управління містами (стратегічне планування в містах, управління транспортним потоками,  екологічний моніторинг, поводження з побутовими відходами, розумний транспорт тощо). Перед учасниками низки тематичних конгресів виступило більш 400 спікерів.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook