Академія Публічно-Приватного Партнерства

Стандарт /Модельний закон про ДПП/концесію

Стандарт /Модельний закон про ДПП/концесію

«Стандарт /Модельний закон про ДПП/концесію» було прийнято на шостій сесії Робочої групи з питань державно-приватного партнерства   2 грудня 2022 року.

Метою цього модельного закону є встановлення стандарту для державно-приватних партнерств щодо досягнення цілей сталого розвитку (ДПП для досягнення цілей сталого розвитку) та контрактів, які надають їм чинності, включаючи правила та процедури, що регулюють їх вибір, підготовку, оцінку, закупівлі та імплементацію, договірні принципи та інституційні механізми, що застосовуються до них, а також сприяння впорядкованій та скоординованій реалізації ДПП.

Цей Модельний закон готувався протягом п’яти років такою командою: Крістофер Клемент-Девіс, Бруно де Казале, Кріс Шугарт, Дон Уоллес, професор Ірина Запатріна, В. А. Тіммерманс, Володимир Кілінкаров, Олексій Звєрєв, Олександр Долгов та інші експерти ДПП. У редагуванні цього документу брали участь багато інших експертів, зокрема президент WAPPP Зіад Александр Хайєк, професор Стівен Ван Гарс, професор Раймонд Санер, Седеф Явуз Ноян.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook