Академія Публічно-Приватного Партнерства

Тренінги

ОН-ЛАЙН ТРЕНІНГИ АКАДЕМІЇ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА
ОН-ЛАЙН ТРЕНІНГИ АКАДЕМІЇ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВАкоротко про тренінг

На освітній платформі Академії ППП Ви можете ознайомитися з нашими освітніми он-лайн курсами та програмами  з питань Цілей сталого розвитку, стратегічного планування сталого розвитку міст  та інфрастуктури, а також державно-приватного партнерства

Он-лайн тренінги доступні трьома мовами: українською, російською та англійською.

Режим доступу - 24 х 7

КУРС ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТА ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА У ВІДНОВЛЕННІ МІСТ
КУРС «ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТА ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА У ВІДНОВЛЕННІ МІСТ»коротко про тренінг

Курс розроблено в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка України».  

Цей курс є першим курсом навчальної Програми з підготовки офіцерів з відновлення, що здійснюється Проєктом USAID  «Економічна підтримка України» та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. До складу курсу входять чотири лекції: Концепція сталого розвитку: сутність та імплементація; Цілі сталого розвитку України та стратегії розвитку міст; Основи зеленої економіки; Планування зеленого інфраструктурного розвитку міст.

Курс розроблений для представників публічної влади на центральному та місцевому рівні, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аналітичних центрів, що спеціалізуються на питаннях міського розвитку. Доступ до курсу надавався за результатами конкурсу, що проводився Проєктом USAID  разом з Мінреінтеграції.

КУРС ПЛАНУВАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ МІСТ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ
КУРС «ПЛАНУВАННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ МІСТ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ» коротко про тренінг

Курс розроблено в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка України».

Цей курс є другим курсом навчальної Програми з підготовки офіцерів з відновлення, що здійснюється Проєктом USAID  «Економічна підтримка України» та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. До складу курсу входить п’ять лекцій: Принципи та підходи, що застосовуються до планування розвитку міст; Інфраструктурні плани та їх роль у реалізації міських стратегій; Джерела фінансування відновлення та розвитку міст; Управління державними інвестиціями та цільовими фондами задля відновлення; Державно-приватне партнерство для відновлення міст.

Курс розроблений для представників публічної влади на центральному та місцевому рівні, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аналітичних центрів, що спеціалізуються на питаннях міського розвитку. Доступ до курсу надавався за результатами конкурсу, що проводився Проєктом USAID  разом з Мінреінтеграції.

КУРС ДОСВІД ВІДНОВЛЕННЯ МІСТ ВІД ВОЄН ТА ПРИРОДНИХ КАТАСТРОФ, МОЖЛИВІСТЬ ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ
КУРС «ДОСВІД ВІДНОВЛЕННЯ МІСТ ВІД ВОЄН ТА ПРИРОДНИХ КАТАСТРОФ, МОЖЛИВІСТЬ ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ» коротко про тренінг

Курс розроблено в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка України».  

Цей курс є третім курсом навчальної Програми з підготовки офіцерів з відновлення, що здійснюється Проєктом USAID  «Економічна підтримка України» та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. До складу курсу входить три лекції:  Приклади післявоєнного відновлення європейських міст;  Приклади післявоєнного відновлення міст у Східній Азії та на Близькому Сході; Досвід післявоєнного відновлення міст: уроки для України.

 Курс розроблений для представників публічної влади на центральному та місцевому рівні, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та аналітичних центрів, що спеціалізуються на питаннях міського розвитку. Доступ до курсу надавався за результатами конкурсу, що проводився Проєктом USAID  разом з Мінреінтеграції.

КУРС "ПРИВАТНА ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА: ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ" (російською)
КУРС "ПРИВАТНА ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА: ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ" (російською)коротко про тренінг

Курс підготовлений в рамках співпраці Академії ППП з Казахстанським центром ДПП і представляє спільне бачення двох центрів по відношенню до використання приватної фінансової ініціативи для запуску проектів ДПП в контексті нових трендів із залучення приватного бізнесу до досягнення Цілей сталого розвитку в умовах економічної кризи, пов'язаної з пандемією коронавируса.

Курс розроблений для представників публічної (державної) влади на центральному та місцевому рівні, а також для органів місцевого самоврядування, зокрема для керівників і співробітників інвестиційних департаментів; політиків, залучених до підготовки та прийняття законів і нормативно-правових актів у сфері ДПП; представників приватного бізнесу, зацікавлених у реалізації довгострокових інфраструктурних проектів.

 • тривалість 5 лекцій
 • викладач Академія ППП, Казахстанський центр ДПП
Детальніше
КУРС "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО: ОСНОВИ" (українською)
КУРС "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО: ОСНОВИ" (українською)коротко про тренінг

Приєднуйтеся до он-лайн тренінгу для органів публічної влади, який дасть змогу Вам зрозуміти:

 • що з себе представляє публічно-приватне (державно-приватне) партнерство
 • навіщо ППП є потрібним публічній владі
 • як зрозуміти - коли і з якою метою має сенс використовувати цей механізм
 • на що потрібно звернути увагу в першу чергу, приймаючи рішення про залучення приватного бізнесу в інфраструктуру

Цей курс розроблено для: представників публічної влади, чия діяльність пов'язана зі стратегічним плануванням розвитку території, модернізацією інфраструктури, інвестиціями як на центральному рівні, так і на рівні територіальної громади; депутатів місцевих рад;  представників громадських організацій; а також для тих, хто цікавиться питаннями побудови взаємодії бізнесу і публічної влади на довгострокових та партнерських засадах.

 • тривалість
 • викладач
Детальніше
КУРС "Основи правового регулювання ДПП в Україні по відношенню до об’єктів державної власності" (українською)
КУРС "Основи правового регулювання ДПП в Україні по відношенню до об’єктів державної власності" (українською) коротко про тренінг

Приєднуйтеся до он-лайн тренінгу з питань правового регулювання ДПП в Україні, який дасть змогу Вам зрозуміти яким чином готувати та запускати проєкти ДПП, у тому числі концесійні проєкти, по відношенню до об'єктів державної власності відповідно до законодавства України

Цей курс розроблено для: представників органів виконавчої влади, що здійснюють управління об'єктами державної власності, до сфери відповідальності яких належать питання інфраструктурного розвитку, інвестицій, стратегічного розвитку; керівники державних підприємств, а також всі, хто хотів би зрозуміти, яким чином запускати та реалізовувати проєкти державно-приватного партнерства в Україні

 • тривалість 8 лекцій
Детальніше
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ (українською)
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ (українською)коротко про тренінг

Пропонуємо  долучитися до он-лайн тренінгу для представників місцевої влади, який включає 10 курсів (50 лекцій) з питань стратегічного розвитку міст та інфраструктури на засадах Цілей сталого розвитку.

До складу тренінгу входять такі курси: Цілі сталого розвитку – нова парадигма розвитку суспільства; Стратегії Сталого розвитку міст; Стала Інфраструктура та «орієнтовані на природу» рішення; Фінансування сталого розвитку міст; Публічно-приватне партнерство: основи; Державно-приватне партнерство в Україні; Ініціювання та запуск проєктів ДПП в Україні; Ризики публічної влади у проєктах ДПП; Вибір приватного партнера /концесіонера; Контроль за реалізацією проєкту на умовах ДПП.

Цей курс розроблено для: мерів та заступників мерів міст; керівників та співробітників департаментів місцевих та обласних державних адміністрацій (виконавчих органів місцевого самоврядування), що опікуються стратегічним розвитком міст, модернізацією інфраструктури та інвестиціями; депутатів міських та обласних рад, а також для тих, хто хоче інвестувати в свою освіту для того, щоб брати участь у розвитку своїх міст  та у реалізації знакових інфраструктурних проектів

 

 • тривалість 10 курсів (50 лекцій)
Детальніше

Лекція засновника Академії ППП Ірини Запатріна «Публічно-приватне партнерство та його роль у досягненні Цілей сталого розвитку» в рамках  Проекту ПРООН “Онлайн освіта задля сталого розвитку”

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook