Академія Публічно-Приватного Партнерства

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

20 лютого 2023 року за сприяння Проєкту  USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) за підтримки Міністерства з питань реінтеграції окупованих територій України (Мінреінтеграції) та при сприянні Асоціації малих міст України розпочалося навчання учасників Програми підготовки фахівців із відновлення громад.

Ця навчальна програма допоможе створити команду фахівців для розбудови та відновлення міст, інфраструктура яких була зруйнована внаслідок повномасштабної війни, розпочатої Російською Федерацією.

Для участі у програмі Проєкт USAID отримав понад 600 заявок та відібрав близько 300 учасників – це представники регіональної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій із 16 областей України. 200 учасників долучаються до навчання найближчими днями, у квітні до них приєднається ще близько 100 осіб.

Навчальна програма підготовлена фахівцями Академії публічно-приватного партнерства та проводитиметься на платформі Академії.

Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають сертифікат Фахівця із відновлення та залучатимуться Мінреінтеграції для співпраці. Громадам, представники яких отримають найкращі показники за результатами навчання, Проєкт USAID допоможе залучити донорів для реалізації проєктів із відновлення.

Logo
+38 095 445-17-75 office@appp.com.ua Київ 01042, вул. Іоанна Павла II, буд. 6/1 Facebook